Teknofibra

Osłony termiczne Teknofibra

Materiały firmy Teknofibra® od wielu lat są szeroko stosowane w sportach wyczynowych. Osłony termiczne chronią najbardziej delikatne części pojazdów, utrzymując niskie temperatury w przypadku dużego obciążenia termicznego.

Produkty firmy TEKNOFIBRA

 Maty Teknofibra® izolują termicznie niezbędne obecnie komponenty elektroniczne, zachowując ich optymalne działanie w każdej sytuacji. Dzięki swoim unikalnym cechom na rynku Teknofibra® jest obecnie integralną częścią wielu pojazdów  odnoszących największe sukcesy zespołów w całym sektorze samochodów wyścigowych i pojazdów Supercars. Bliska współpraca z najbardziej prestiżowymi markami doprowadziła  technologię produkcji do konkurowania na absolutnym poziomie doskonałości w każdym zakątku świata. Od Formuły 1 po Formułę Indy, Nascar, Super Cars, Rally i innych. Przyczyniamy się do tworzenia zwycięskich samochodów i nowych rekordów sportowych.

 

Dlaczego maty Teknofibra to najlepsze rozwiązania dla lotnictwa ?

  1. W samolotach trakcie standardowego lotu bezsprzecznym atutem jest brak wpływu temperatury z komory silnika na komfort pilota.
  2. Maty pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa pilota i zwiększają możliwość sterowania statkiem w przypadku nagłego pożaru.
  3. Maty chronią bardzo dobrze przed hałasem z komory silnika.
  4. Mineralne pochodzenie materiałów zapewnia brak toksycznych oparów w przypadku narażenia maty na bezpośredni ogień.
  5. Maty są nawet o 75% lżejsze od mat konkurencji, przy zachowaniu tych samych parametrów!

Marka TEKNOFIBRA od dawna jest liderem w dziedzinie badań problemów termicznych i akustycznych lekkich samolotów.

SKONTAKTUJ SIĘ