Projektowanie 3D CAD

Interesuje Cię projektowanie w 3D? Zgłoś się do nas. Aby wykonać model do druku 3D, wystarczy nam jego opis, zdjęcie, rysunek, odręczny szkic lub element na wzór. W trakcie konsultacji z Tobą  ustalimy wszystkie detale. Czas projektowania zależy od złożoności (pracochłonności) projektu 3D, a jego cena od czasu, jaki inżynier musi spędzić przy jego tworzeniu. Wycenę przygotowujemy indywidualnie. Stosowany przez nas program do projektowania 3D CAD przyspiesza i ułatwia m.in. projektowanie domu 3D.

PROJEKTOWANIE W 3D – KOPIA 3D ORYGINALNEGO ELEMENTU

Możemy wykonać projekt 3D na podstawie oryginalnego elementu, a następnie wykonywać na nim dowolne operacje jak np. lustrzane odbicie lub inne modyfikacje zwiększające cechy elementu.

Metoda ta jest używana głównie do napraw maszyn i urządzeń, do których brak jest już części zamiennych lub są one trudno dostępne.

Profesjonalne drukowanie i projektowanie w 3D – terminowe zlecenia – skontaktuj się z nami!

KOLEJNOŚĆ PRAC:

Przesłanie starego elementu > Wygenerowanie modelu 3D > Druk prototypu i ewentualne korekty > Produkcja

ZLECENIA PROJEKTOWE CAD REALIZOWANE PRZY ZASTOSOWANIU INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

Druk 3D to definicja, która obejmuje różnorodne technologie. Różnią się one nie tylko procesami wytwórczymi czy wykorzystywanymi materiałami, ale również rodzajem obiektów, które pozwala wykonać. Śledzimy wszystkie nowinki dotyczące tej innowacyjnej metody, aby móc zdobytą wiedzę przekuć w wysokiej jakości usługi. Nasza firma stworzona i prowadzona jest przez ludzi, dla których technologia druku 3D jest pasją. Od lat rozwijamy swoją wiedzę i poszerzamy zakres umiejętności, aby nasi klienci, cieszyć się mogli realizacją usług na najwyższym poziomie.

DRUK I PROJEKT CAD – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

W naszej firmie oferujemy zarówno druk 3D, jak i usługi projektowania do druku 3D. Dzięki temu każdym klientem możemy zająć się w sposób kompleksowy. Osoby, które się do nas zwracają, mogą więc liczyć na wirtualne modelowanie obiektu (trójwymiarowe skanowanie rzeczywistych przedmiotów, digitalizacja danych). Zanim możliwy będzie wydruk przedmiotu w technologii 3D konieczne jest stworzenie modelu 3D. Ten proces wiąże się ze wzmożoną pracą sztabu specjalistów, którzy z pomocą wiedzy, doświadczenia i optymalnego oprogramowania, są w stanie stworzyć odpowiedni model. Warto zdawać sobie sprawę, że gotowe projekty, które nasi klienci do nas dostarczają należy we właściwy sposób zmodyfikować. Jeśli np. zgłosi się do nas osoba, której zależy, aby wydrukować stworzoną przez nią makietę, nasi specjaliści muszą albo zmodyfikować projekt pod kątem wydruku 3D, albo zaprojektować go od początku. Jak widać, sam program do modelowania 3D to nie wszystko – nieocenione są więc umiejętności osób, które zajmą się takim zleceniem.


Projektowanie urządzeń

DRUKOWANIE I PROJEKTOWANIE W 3D DLA KAŻDEJ BRANŻY

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb klientów, którzy się do nas zgłaszają. W trosce o ich komfort i satysfakcję oferujemy możliwość zrealizowania projektu dla każdej osoby; bez znaczenia jest to, jakiego elementu dotyczy projekt.

Na tle firm oferujących podobne usługi odznaczamy się rozsądnymi cenami. Jednocześnie bezkompromisowo traktujemy jakość usługi projektowania i drukowania – każde zlecenie realizujemy w oparciu o najwyższe technologie, posiłkując się gruntowną wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników. W ten sposób możemy zaproponować Państwu najlepszą relację.

Wykonujemy projekty dla wszystkich branż. Bez względu na to, jaką działalność Państwo prowadzą, zachęcamy do kontaktu z nami. Zapewniamy rzetelne doradztwo, tak, aby każdy mógł wybrać opcję, która jest dla niego optymalna.

PROFESJONALNA REALIZACJA ZLECEŃ – ZAWSZE NA CZAS

Priorytetowo traktujemy terminowość. Realizując zlecenia w krótkim czasie, wyrażamy szacunek do potrzeb naszych klientów. Oprócz szybkiego czasu realizacji, osoby, które zdecydują się skorzystać z naszych usług zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście. Zanim przystąpimy do pracy nad zleceniem, chcemy dokładnie poznać wizję klienta – wszystko po to, aby efekt naszych wysiłków w jak największym stopniu odzwierciedlał jego oczekiwania.

Źródeł naszej satysfakcji i radości jest zadowolony klient, dlatego w kontakcie z nim staramy się być jak najbardziej elastyczni i wyrozumiali. Zapraszamy do zapoznana się z naszymi usługami oraz do kontaktu.


PROJEKTOWANIE POD DRUK 3D

Projektanci i styliści realizują zadania z zakresu wzornictwa przemysłowego, obejmujące wszystkie etapy rozwoju produktu, począwszy od wizji produktu, aż do finalnego wyrobu. Proces działania możemy podzielić na następujące etapy:

  1. Pomysł stylistyczny – koncepcyjne szkice wstępne.
  2. Studium kształtu.
  3. Finalna wersja stylistyki z uwzględnieniem aspektów konstrukcyjno-technologicznych.

WSPARCIE CAD

Nasze działania bazują na zdobytym doświadczeniu poszczególnych inżynierów, zdobytym przy realizacji wielu projektów.

Badania i rozwój

DOSTARCZAMY CZĘŚCI I GOTOWE ROZWIĄZANIA

Współpraca z wieloma dostawcami sprawia, iż oferta firmy w wytwarzaniu części, złożeń oraz gotowych elementów produkcyjnych jest w pełni kompleksowa z zachowaniem najwyższej jakości.

Dysponujemy zespołem inżynierskim, działającym w zakresie wykonywania detali w oparciu o tworzywa sztuczne, jak i metale.

Nasze doświadczenie podparte jest długoletnim działaniem z wieloma polskimi oraz zagranicznymi kontrahentami.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS! Miasto, w którym znajduje się nasza drukarnia 3D to Grodzisk Mazowiecki. Warszawa i okolice, to obszar, na którym  możemy udzielać wsparcia w zakresie modelowania 3D oraz prototypowania bezpośrednio u klienta. W przypadku większych odległości i małych projektów świadczymy nasze usługi zdalnie.

WYKONUJEMY USŁUGI CAD:

  1. Inżynierii odwrotnej, czyli budowy modeli oraz złożeń 3D na podstawie modeli rzeczywistych, rysunków oraz skanów, itp.;
  2. Migracja modeli 3D pomiędzy różnymi systemami oprogramowania CAD;
  3. Budowa modeli 3D „z historią” (modyfikowalnych w danym systemie) na podstawie modeli „bez historii”.
  4. Naprawa modeli 3D uszkodzonych w trakcie importu/eksportu lub migracji pomiędzy systemami.

Projektowanie 3D CAD to część szerokiej oferty. Sprawdź również inne usługi:

Polecamy: darmowe programy do projektowania

SKONTAKTUJ SIĘ