Usługi 3D dla firm

W 3D Innowacje wykorzystuje technologię do wspierania przedsiębiorstw i firm. Drukujemy 3D prototypy i funkcjonalne części w dowolnej technologii. Nasza drukarnia 3D w Warszawie tworzona jest przez pasjonatów, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności. Dzięki czemu każdy projekt, który przygotowujemy, jest dopracowany pod każdym względem.

Usługi 3D dla firm – Wycena

Druk 3D to technologia znana od lat, jednocześnie dopiero w ostatnich latach podbija serca przedsiębiorstw i małych firm. Wycena druku 3D w naszej firmie to zawsze kwestia indywidualna. Dokładnie analizujemy potrzeby każdego klienta i na tej podstawie przygotowujemy kosztorys. Naszym klientom oferujemy wycenę automatyczną oraz indywidualną – możesz skorzystać z tej opcji, która Ci bardziej odpowiada.

Profesjonalny drukowanie 3D dla firm

Nasza firma ma duże doświadczenie w realizacji projektów 3D. W naszej ofercie znajdziesz także szereg usług uzupełniających.

Skanowanie 3D pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć cyfrowy model rzeczywistego obiektu. Możemy odtworzyć nie tylko geometrię, ale również kolory i fakturę. Dzięki temu późniejszy wydruk 3D dobrze odwzorowuje oryginał.

Kolejna usługa, którą realizujemy to projektowanie 3D CAD. Na podstawie zdjęcia, rysunku, szkicu, a nawet opisu możemy przygotować model 3D do druku. Możemy też wprowadzić modyfikacje na istniejących projektach 3D.

Następnym obszarem, w którym sprawdzi się druk 3D, jest prototypowanie. Dzięki niemu można znacznie szybciej i niższym kosztem przygotować prototypy. Współpracujemy z licznymi firmami, które umożliwiają nam szybkie wykonywanie wysokiej jakości prototypów.

Jeśli jesteś ciekaw, ile kosztuje wydruk 3D, to zapraszamy do kontaktu. Wycena jest całkowicie darmowa. Działamy na terenie całego kraju. Dlatego bez względu gdzie mieszkasz znajduje się Twoja firma – skontaktuj się z nami. Wykonujemy także usługi z dojazdem do klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ