Serwis drukarek 3D

Serwis drukarek 3D Warszawa

Oferujemy naprawę oraz serwis drukarek 3D

Serwis drukarek 3D w Warszawie to usługi od firmy 3D Innowacje, które wyróżniają się profesjonalnym podejściem specjalistów oraz fachową realizacją — nawet w przypadku skomplikowanych zadań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową, która obejmuje m.in. naprawę drukarek 3D, serwisowanie drukarek czy przeglądy okresowe.

OFERUJEMY NAPRAWĘ ORAZ SERWIS DRUKAREK 3D

Jak każde urządzenie, drukarki 3D również ulegają awarii. Przyczyny usterek są różne. Czasem jest to nieprawidłowa obsługa, czasem standardowe zużycie elementów po określonym przebiegu. Innymi przyczynami awarii może być również np. nieumiejętna kalibracja drukarki lub nieodpowiednio dobrany filament w przypadku druku FDM. Elementem, który najczęściej ulega awarii w przypadku drukarek 3D FDM jest dysza. Dlatego nasz serwis drukarek obejmuje nie tylko naprawy, ale również serwisowanie. Ta usługa pozwala na regularne kontrolowanie stanu poszczególnych elementów, co może zapobiec niespodziewanym usterkom w przyszłości.

Czasem zdarza się, że budżetowy filament posiada w swym wnętrzu wtrącenia nietopliwych ciał stałych, jak np. ziarenko piasku, czy opiłki metalu. Następuje wtedy natychmiastowe zatkanie dyszy. Jeśli zawiedzie próba wyciągnięcia ciała obcego za pomocą metody „cold pull”, jedynym rozwiązaniem zostaje rozebranie całego hotendu. Po takich pracach naprawczych niezbędna jest ponowna kalibracja drukarki. Korzystając z serwisu i naprawy drukarek od 3D Innowacje, możesz mieć pewność, że każda usterka zostanie usunięta sprawnie i profesjonalnie.

W przypadku drukarek 3D SLA uszkodzeniu najczęściej ulega folia FEP zbiornika żywicy lub wyświetlacz LCD.

 

Oferujemy usługę serwisowania drukarek 3D opartych o technologie druku FDM oraz SLA

Co obejmuje serwis i naprawa drukarek z 3D Innowacje?

W trakcie diagnostyki dokonujemy wyceny kosztów prac i materiałów, a następnie przedstawiamy do akceptacji.

Ile kosztuje naprawa drukarki?

Interesuje Cię naprawa drukarki i cena tego typu usługi? Pamiętaj, że koszty zależą od konkretnego przypadku i mogą się różnić od orientacyjnych stawek. Wycena jest przygotowywana indywidualnie — jeśli chcesz dowiedzieć się, ile zapłacisz za drukarki 3D oraz ich serwis i naprawę, skontaktuj się z nami! Możesz to zrobić drogą mailową lub telefoniczną, a także poprzez formularz. Wystarczy, że wypełnisz w nim swoje dane oraz opiszesz problem. Możesz także załączyć zdjęcie lub plik, który ułatwi nam przygotowanie wyceny. Nasi specjaliści szybko i sprawnie wrócą do Ciebie z informacją dotyczącą szczegółów danej naprawy, w tym kosztów.

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny usług, jakie oferujemy:

Diagnostyka od 80 zł w zależności od drukarki
Kalibracja od 120,- zł
Wymiana elektroniki z oprogramowaniem od 300,-zł
Naprawy głowicy drukującej od 185,- zł

 

Jeśli masz problem ze swoją drukarką 3D, to napisz do nas! W opisie problemu proszę zamieść podstawowe dane jakie posiadasz na temat swojej drukarki oraz problemy jakie występują z urządzeniem. Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi naprawcze i serwisowe, to zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą firmy 3D Innowacje. Proponujemy m.in.:

Sprawdź powyższe kategorie i skorzystaj z usług 3D Innowacje już dziś — zapraszamy serdecznie do kontaktu!

 

SKONTAKTUJ SIĘ