Skanowanie 3D usługi

Skanowanie 3D

Digitalizacja modeli przestrzennych  za pomocą skanera 3D jest jednym z najszybszych, a czasami jedynym ze sposobów na przeniesienie rzeczywistego, trójwymiarowego obiektu do postaci cyfrowej.

Usługi skanowania 3D są doceniane w przypadku gdy mamy do czynienia z nieregularnymi, złożonymi kształtami. Modelowanie CAD od podstaw takiego modelu jest bardzo czasochłonnym i kosztownym zajęciem. Często techniki skanowania 3d używamy również, gdy do istniejącego elementu chcemy zaprojektować dodatkowe części (np. tuning samochodów). Możemy wtedy pracować na zeskanowanym modelu, mając pewność spasowania obydwu elementów.

Usługi skanowania modeli są niezastąpione zwłaszcza w przypadkach kiedy zależy nam na symetrii. Mając ręcznie wykonaną jedną z brył (form) za pomocą skanowania jesteśmy w stanie wygenerować lustrzane odbicie, a następnie poprzez druk 3D na zamówienie lub frezowanie wykonać symetryczną część.

Skaner optyczny

Proces skanowania 3D elementu karoserii

Efekt końcowy skanowania i druku 3D

Oferowane przez 3D Innowacje usługi skanowania 3D realizujemy dzięki skanerom marki EinScan, które tworzą trójwymiarowy model, wiernie oddający nie tylko geometrię skanowanego przedmiotu, ale opcjonalnie również jego kolory i fakturę. Wynikiem skanowania modelu jest plik  z gotowym modelem 3D do dalszej obróbki lub druku 3D. Oferujemy również kompleksowo usługi inżynierii odwrotnej.

USŁUGI SKANOWANIA 3D – ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Zapewniamy kompleksową obsługę usługi skanowania 3D. Stworzymy cyfrowy model zeskanowanego obiektu i zapiszemy go w optymalnym formacie. Możemy również wydrukować go na drukarce 3D w różnych technologiach. Oferujemy również usługi projektowania CAD jak również kompleksowej budowy prototypów.

SKANOWANIE 3D – CENNIK

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny kontaktując się z nami przez formularz.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, dzięki temu masz pewność uzyskania optymalnej ceny do wymaganej jakości. Korzystna cena i profesjonalna obsługa to główne atuty naszej firmy.

Jeśli więc szukasz profesjonalistów, oferujących skanowanie 3D w Warszawie, Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim – zapraszamy do skorzystania z proponowanych usług. Wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ