Wycena druku 3D online

Druk 3D to technologia znana od lat, jednocześnie dopiero w ostatnich latach podbija serca przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Wycena druku 3D w naszej firmie to zawsze kwestia indywidualna. Dokładnie analizujemy potrzeby każdego klienta i na tej podstawie przygotowujemy kosztorys. Naszym klientom oferujemy wycenę automatyczną oraz indywidualną – możesz skorzystać z tej opcji, która Ci bardziej odpowiada.

Druk 3D wycena online – jaki jest koszt realizacji zamówienia?

Koszt druku 3D zależy od wielu czynników. Dlatego nie można zastosować klasycznego cennika, znanego z tradycyjnych drukarni. Alternatywą jest wycena wydruku 3D. Nasza firma oferuje klientom dwa sposoby wyceny – indywidualny oraz automatyczny. Polecamy szczególnie drugie rozwiązanie, ponieważ pozwala w prosty i wygodny sposób oszacować koszty usługi.

Na wycenę druku 3D wpływa wiele zmiennych, najważniejsze przedstawiamy poniżej:

Wszystkie te zmienne możesz skonfigurować w naszym systemie. Dzięki temu wycena druku 3D online jest przeprowadzana automatycznie, bez dzwonienia, czy też wysyłania maili.

Na cenę realizacji zamówienia może wpływać także jego wielkość. Przedsiębiorcy, którzy planują druk 3D w większej ilości, mogą liczyć na korzystniejsze warunki. Dlatego, gdy rozważasz zamówienia hurtowe, to skontaktuj się z nami, w celu otrzymania indywidualnej oferty.

Nasze usługi druku 3D kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Zależy Ci na sprawnej obsłudze? Proszę skorzystać z najwygodniejszej dla siebie opcji:

Zapraszamy do zapoznania się z automatycznym modułem wycen druku 3D na stronie naszej drukarni 3D. Wycena druku 3D dotyczy druku w technologii FDM (filamenty z PLA, ABS, PET, ASA, TPU) oraz druku SLA (opartego na żywicach światło-utwardzalnych) to najczęściej używane sposoby na drukowanie przestrzenne.

Wytwarzamy wydruki 3D na potrzeby osób indywidualnych, jak również klientów biznesowych. W przypadku współpracy B2B oferujemy atrakcyjne rabaty oraz odroczone terminy płatności. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Wycena druku 3D jest całkowicie darmowa i natychmiastowa. Nasza drukarnia 3D jest wyposażona w moduł wyceny z możliwością natychmiastowego zakupu wycenionych elementów na stronie naszego sklepu internetowego!

Opcją najczęściej wybieraną przez klientów jest druk 3D na drukarkach FDM z tworzywa PLA. Zazwyczaj realizujemy go na warstwie 0.2 mm z wypełnieniem 30%. Do wyceny brane są właśnie takie parametry druku 3D. Ustawienia te są optymalne dla 80% naszych zleceń.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na temat druku 3D, to zapraszamy na nasz blog.

Wycena druku 3D

DRUK 3D WARSZAWA

Zapraszamy do korzystania z usług bez konieczności wizyty w naszej firmie. Druk 3D online doskonale u nas funkcjonuje dzięki zamawianiu za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferujemy usługi skanowania 3D w takich miastach jak Warszawa, Skierniewice, Łódź, Żyrardów. Oczywiście po wcześniejszej rezerwacji możliwy jest dojazd w każde miejsce w Polsce.

Profesjonalny wydruk 3D oraz inne usługi

Nasza firma ma duże doświadczenie w realizacji projektów 3D. W naszej ofercie znajdziesz także szereg usług uzupełniających.

Skanowanie 3D pozwala w prosty i szybki sposób stworzyć cyfrowy model rzeczywistego obiektu. Możemy odtworzyć nie tylko geometrię, ale również kolory i fakturę. Dzięki temu późniejszy wydruk 3D dobrze odwzorowuje oryginał.

Kolejna usługa, którą realizujemy to projektowanie 3D CAD. Na podstawie zdjęcia, rysunku, szkicu, a nawet opisu możemy przygotować model 3D do druku. Możemy też wprowadzić modyfikacje na istniejących projektach 3D.

Następnym obszarem, w którym sprawdzi się druk 3D, jest prototypowanie. Dzięki niemu można znacznie szybciej i niższym kosztem przygotować prototypy. Współpracujemy z licznymi firmami, które umożliwiają nam szybkie wykonywanie wysokiej jakości prototypów.

Jeśli jesteś ciekaw, ile kosztuje wydruk 3D, to zapraszamy do kontaktu. Wycena jest całkowicie darmowa. Działamy na terenie całego kraju. Dlatego bez względu, czy interesuje Cię Druk 3D Warszawa, Kraków, Gdańsk, Zakopane, Częstochowa, czy też mieszkasz w jeszcze innym regionie Polski – skontaktuj się z nami. Wykonujemy także usługi z dojazdem do klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ