Druk 3D Poznań

Druk 3D Poznań to technologia, która otwiera drzwi do szybkiej i stosunkowo taniej produkcji wielu dóbr. W dzisiejszych czasach to szansa na rozwój innowacji w swoim biznesie bądź rozpoczęcie nowoczesnej działalności. Poszukując kompleksowej oferty, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na wydruk 3D Poznań. Charakteryzuje nas profesjonalizm, elastyczność i indywidualne podejście.  3D Innowacje to kompleksowy druk 3D na zamówienie Poznań, zapraszamy!

Druk 3D Poznań – szerokie możliwości zastosowania

Drukarki 3D, na których pracujemy w 3D Innowacje Poznań, świetnie sprawdzą się do tworzenia prototypów, modeli oraz finalnego produktu. Znajdują zastosowanie w takich sektorach, jak:

  • przemysł,
  • architektura,
  • medycyna,
  • sztuka,
  • rozrywka.

Ciągły rozwój tej technologii, możliwość szybkiej weryfikacji oraz naniesienia korekty sprawia, że coraz więcej sektorów i przedsiębiorstw decyduje się na jej wdrożenie. Zapraszamy do 3D Innowacje po indywidualną wycenę druku na zamówienie Poznań.

wydruk 3d
Skontaktuj się z nami!

Wydruk 3D Poznań – drukowanie przestrzenne w różnych technologiach

Drukarnia 3D Innowacje Poznań to szerokie możliwości zastosowania w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki temu, że w naszej pracy działamy na wysokiej jakości urządzeniach i narzędziach, ostateczny produkt jest wysokiej jakości. Druk 3D to bowiem trwałe materiały, szczegółowe wykończenie i realizacja zgodna z projektem.

Proponujemy dwie technologie druku 3D:

  • FDM – filamenty z ABS, PLA, ASA, TPU,
  • SLA – wykonywanego na bazie żywic światłoutwardzalnych.

To najczęściej stosowane techniki na wydruk, który proponujemy w 3D Innowacje. W razie wątpliwości, jaka technologia będzie najlepsza w przypadku określonego projektu, warto się z nami skontaktować. Nie tylko przygotujemy indywidualną wycenę na druk 3D Poznań, lecz dodatkowo podpowiemy optymalne rozwiązanie.

Drukarnia 3D Innowacje Poznań – profesjonalne usługi na terenie całej Polski

3D Innowacje Poznań to nie tylko druk na zamówienie, lecz także inne usługi, które umożliwiają sporządzenie kompleksowej oferty. Proponujemy:

Druk 3D Poznań z naszej oferty to cennik, który można uzyskać na dwa sposoby. W zależności od preferencji jest to:

  • szybka wycena druku 3D Poznań – wraz z błyskawiczną możliwością złożenia zamówienia,
  • indywidualna wycena druku 3D – przy pomocy formularza kontaktowego.

Proponujemy współpracę zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i firm. W tym drugim przypadku wydruk 3D Poznań to atrakcyjna cena i dogodne terminy płatności.

W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy wiedzą, doświadczeniem i kwalifikacjami. Zapraszamy do kontaktu!

SKONTAKTUJ SIĘ