Druk 3D Kraków

Interesuje Cię profesjonalny druk 3D? Szukasz firmy oferującej kompleksowe usługi? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą. Druk 3D Kraków to nasza specjalność. Nie tylko drukujemy 3D, ale oferujemy także prototypownie, skanowanie, czy też projektowanie 3D.  Naszym klientom zapewniamy także profesjonalne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy.

Drukarnia 3d Kraków – gdzie sprawdzi się druk trójwymiarowy?

Druk 3D to uniwersalna technologia, która sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Pasjonaci z całego świata tworzą hobbistyczne projekty. Nasza drukarnia 3D Kraków kieruje swoją ofertę do profesjonalistów.

Firmy z różnych branż wykorzystują wydruki 3D do optymalizacji kosztów i testowania nowych rozwiązań. Doskonałym obszarem, w którym znajduje zastosowanie jest prototypowanie. Druk 3d Kraków pozwala znacznie szybciej i mniejszym kosztem projektować i testować nowoczesne rozwiązania i tworzyć prototypy.

Nasza firma oferuje także projektowanie 3D CAD. Usługi te pozwalają m.in. odtworzyć elementy, części do pojazdów, które nie są już produkowane. Wykonujemy projektowanie na podstawie zdjęć, a nawet odręcznych szkiców lub opisów części.

Świetnym uzupełnieniem wyżej wymienionych usług jest skanowanie 3D. Pozwala ono stworzyć trójwymiarowy model obiektu rzeczywistego. Tak przygotowane modele 3d można nie tylko drukować, ale także modyfikować i dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa.

wydruk 3d

Druk 3d Kraków cennik – jakie są koszty naszych usług?

W naszej firmie wycena druku 3D jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę zakres usług i specyficzne wymagania klienta. Zwłaszcza gdy interesuje Cię nie tylko profesjonalny druk 3d, ale także inne usługi.

A jeśli chcesz  poznać poglądowe koszty, to sprawdź druk 3D cennik. Znajdziesz tam także kalkulator online, który pozwoli wgrać model i dostosować parametry wydruku. Dzięki temu poznasz koszt realizacji projektu. Możesz także złożyć zamówienie na drukowanie 3D online, za pośrednictwem formularza.

Ceny druku są uzależnione przede wszystkim od rodzaju i ilości materiału wykorzystanego do druku. Dlatego istotna jest gęstość i wzór wypełnienia wydruku. Należy szukać balansu pomiędzy jakością a ceną druku.  Jeśli potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiednich parametrów druku, to zapraszamy do kontaktu.

Wydruk 3D Kraków

Zapraszamy do korzystania z usług bez konieczności wizyty w naszej firmie.  Druk 3D online doskonale u nas funkcjonuje dzięki zamawianiu za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferujemy usługi skanowania 3D w takich miastach jak Kraków, Skierniewice, Łódź, Żyrardów. Oczywiście po wcześniejszej rezerwacji możliwy jest dojazd w każde miejsce w Polsce.

SKONTAKTUJ SIĘ