Druk 3D Gdynia

Nasze usługi druku 3D Gdynia skierowane są do szerokiego grona odbiorców. W celu zapewnienia sprawnej obsługi klienta proszę skorzystać z najwygodniejszej dla siebie opcji:

Drukarnia 3D Gdynia

Zapraszamy do zapoznania się z automatycznym modułem wycen druku 3D na stronie naszej  drukarni 3D. Wycena druku 3D dotyczy druku w technologii FDM (filamenty z PLA, ABS, PET, ASA, TPU) oraz druku SLA (opartego na żywicach światło-utwardzalnych) są to najczęściej używane sposoby na drukowanie przestrzenne. Wytwarzamy wydruki 3D na potrzeby osób indywidualnych, jak również klientów biznesowych. W przypadku współpracy B2B oferujemy atrakcyjne rabaty oraz odroczone terminy płatności. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Wycena druku 3D Gdynia jest całkowicie darmowa i natychmiastowa. Nasza drukarnia 3D jest wyposażona w moduł wyceny z możliwością natychmiastowego zakupu wycenionych elementów na stronie naszego sklepu internetowego!

wydruk 3d
Skontaktuj się z nami!
Opcją najczęściej wybieraną przez klientów jest druk 3D na drukarkach FDM z tworzywa PLA. Zazwyczaj realizujemy go na warstwie 0.2mm z wypełnieniem 30%. Do wyceny brane są właśnie takie parametry druku 3D. Ustawienia te są optymalne dla 80% naszych zleceń. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na temat druku 3D, to zapraszamy na nasz blog

Wydruk 3D Gdynia

Zapraszamy do korzystania z usług bez konieczności wizyty w naszej firmie.  Druk 3D online doskonale u nas funkcjonuje dzięki zamawianiu za pośrednictwem sklepu internetowego. Oferujemy usługi skanowania 3D w takich miastach jak Gdynia, Wrocław, Łódź, Warszawa. Oczywiście po wcześniejszej rezerwacji możliwy jest dojazd w każde miejsce w Polsce.

SKONTAKTUJ SIĘ