Drukujemy 3D – produkcja jednostkowa i niskoseryjna

Drukujemy 3D – produkcja jednostkowa i niskoseryjna

wydruki 3D mają różne zastosowanie

Produkcja jednostkowa – na czym polega?

Wydruki 3D na zamówienie umożliwiają produkcję nawet pojedynczych egzemplarzy. Niewątpliwie jest to najtańsza metoda na produkcję jednostkową. Drukujemy w technologii 3D na przykład części do maszyn, które nie są już dostępne. Pozwala to na dalsze użytkowanie urządzeń bez konieczności zakupu nowych maszyn. Jak poznać wycenę druku 3D pojedynczego elementu? Jeśli posiadasz model do wydruku 3D, to przejdź na stronę naszego sklepu i skorzystaj z automatycznej wyceny kosztu druku 3D.

Produkcja niskoseryjna – jak wygląda?

Wydruk 3D w Warszawie, który proponujemy, umożliwia również większą produkcję. Wykorzystując duże zaplecze drukarek 3D w szybkim czasie, jesteśmy w stanie przygotować pilotażowe serie wyrobów lub niskoseryjną produkcję wyrobów gotowych. Druk 3D na zamówienie z pewnością jest podstawową dziedziną działalności naszej firmy. Przy zamówieniu większej ilości wyrobów możemy połączyć technologię druku 3D z innymi technologiami (np. z odlewnictwem żywic technicznych czy form piaskowych).

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Druk 3D Warszawa – dogodna lokalizacja

Znajdujemy się w niewielkiej odległości od Warszawy, a szybkie połączenie autostradą A2 gwarantuje łatwą komunikację. Oczywiście zapraszamy do skorzystania z usług bez konieczności wizyty w naszej firmie. Warszawa jest też miejscem, do którego dowozimy nasze produkty, jak również oferujemy usługi skanowania 3D w Warszawie i okolicach.

Podziel się:

SKONTAKTUJ SIĘ